Y0088100K000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0088100K000V0L
JLCPCB Part #
C1496358
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.005% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors