Y0077666R670T0L
MFR.Part #
Y0077666R670T0L
JLCPCB Part #
C1486221
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 666.67Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors