Y0077100K000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0077100K000A9L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS