Y007592R1300T9L
MFR.Part #
Y007592R1300T9L
JLCPCB Part #
C1464279
Description
-55℃~+125℃ 300mW 92.13Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS