Y00758R00000A9L
MFR.Part #
Y00758R00000A9L
JLCPCB Part #
C1462696
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8Ω ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS