Y00758K20000F9L
MFR.Part #
Y00758K20000F9L
JLCPCB Part #
C1459304
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.2kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS