Y007582K0000F9L
MFR.Part #
Y007582K0000F9L
JLCPCB Part #
C1478506
Description
-55℃~+125℃ 300mW 82kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS