Y00757K80000A9L
MFR.Part #
Y00757K80000A9L
JLCPCB Part #
C1462998
Description
-55℃~+125℃ 300mW 7.8kΩ ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS