Y00757K50000F9L
MFR.Part #
Y00757K50000F9L
JLCPCB Part #
C1459734
Description
-55℃~+125℃ 300mW 7.5kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS