Y007570K0000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y007570K0000F9L
JLCPCB Part #
C1489889
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 70kΩ Metal foil resistor ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS