Y0075681R000T0L
MFR.Part #
Y0075681R000T0L
JLCPCB Part #
C1466520
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 681Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors