Y0075650R000F9L
MFR.Part #
Y0075650R000F9L
JLCPCB Part #
C1459671
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 650Ω ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS