Y007560R2500Q0L
MFR.Part #
Y007560R2500Q0L
JLCPCB Part #
C1463303
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 60.25Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors