Y00755R00000B9L
MFR.Part #
Y00755R00000B9L
JLCPCB Part #
C1462779
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS