Y00755K56000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00755K56000F0L
JLCPCB Part #
C1459687
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.56kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors