Y00755K10000B9L
MFR.Part #
Y00755K10000B9L
JLCPCB Part #
C1462033
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.1kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS