Y007555K0000A9L
MFR.Part #
Y007555K0000A9L
JLCPCB Part #
C1493908
Description
-55℃~+125℃ 300mW 55kΩ Metal foil resistor ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS