Y0075513R780T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075513R780T0L
JLCPCB Part #
C1466674
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 513.78Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors