Y0075512R000T9L
MFR.Part #
Y0075512R000T9L
JLCPCB Part #
C1466754
Description
-55℃~+125℃ 300mW 512Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS