Y00754K70000T9L
MFR.Part #
Y00754K70000T9L
JLCPCB Part #
C1466673
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.7kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS