Y00754K16000T0L
MFR.Part #
Y00754K16000T0L
JLCPCB Part #
C1466667
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.16kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors