Y007543R0000B9L
MFR.Part #
Y007543R0000B9L
JLCPCB Part #
C1468119
Description
-55℃~+125℃ 300mW 43Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS