Y00753R15000F9L
MFR.Part #
Y00753R15000F9L
JLCPCB Part #
C1459992
Description
-55℃~+125℃ 3.15Ω 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS