Y00753K90000F9L
MFR.Part #
Y00753K90000F9L
JLCPCB Part #
C1459998
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS