Y0075384R406T9L
MFR.Part #
Y0075384R406T9L
JLCPCB Part #
C1464151
Description
-55℃~+125℃ 300mW 384.406Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS