Y007533K0000F9L
MFR.Part #
Y007533K0000F9L
JLCPCB Part #
C1460795
Description
-55℃~+125℃ 300mW 33kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS