Y0075336R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075336R000F9L
JLCPCB Part #
C1459803
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 336Ω ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS