Y007532R0000Q9L
MFR.Part #
Y007532R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1463365
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 32Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS