Y0075300R000T0L
MFR.Part #
Y0075300R000T0L
JLCPCB Part #
C1464189
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 300Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors