Y0075300R000B9L
MFR.Part #
Y0075300R000B9L
JLCPCB Part #
C1467169
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 300Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS