Y007528K0000B9L
MFR.Part #
Y007528K0000B9L
JLCPCB Part #
C1463961
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS