Y007525K8000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y007525K8000F0L
JLCPCB Part #
C1460803
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25.8kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors