Y007525K0000F0L
MFR.Part #
Y007525K0000F0L
JLCPCB Part #
C1460808
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors