Y0075250R010T9L
MFR.Part #
Y0075250R010T9L
JLCPCB Part #
C1464297
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250.01Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS