Y007523K1000T0L
MFR.Part #
Y007523K1000T0L
JLCPCB Part #
C1471263
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 23.1kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors