Y0075220R000B9L
MFR.Part #
Y0075220R000B9L
JLCPCB Part #
C1461879
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS