Y0075217R970T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075217R970T0L
JLCPCB Part #
C1464327
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 217.97Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors