Y007520K0000T9L
MFR.Part #
Y007520K0000T9L
JLCPCB Part #
C1464333
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS