Y00751K92000Q9L
MFR.Part #
Y00751K92000Q9L
JLCPCB Part #
C1463399
Description
-55℃~+125℃ 1.92kΩ 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS