Y00751K80000T9L
MFR.Part #
Y00751K80000T9L
JLCPCB Part #
C1464359
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS