Y00751K50000T0L
MFR.Part #
Y00751K50000T0L
JLCPCB Part #
C1464661
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors