Y00751K43860T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00751K43860T0L
JLCPCB Part #
C1464805
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.4386kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors