Y00751K20000F0L
MFR.Part #
Y00751K20000F0L
JLCPCB Part #
C1459727
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors