Y0075160R000T9L
MFR.Part #
Y0075160R000T9L
JLCPCB Part #
C1464428
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS