Y0075137K000F9L
MFR.Part #
Y0075137K000F9L
JLCPCB Part #
C1478543
Description
-55℃~+125℃ 137kΩ 250mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS