Y007512K0000B9L
MFR.Part #
Y007512K0000B9L
JLCPCB Part #
C1467309
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS