Y0075128R000T9L
MFR.Part #
Y0075128R000T9L
JLCPCB Part #
C1465042
Description
-55℃~+125℃ 128Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS