Y0075122R310T9L
MFR.Part #
Y0075122R310T9L
JLCPCB Part #
C1465197
Description
-55℃~+125℃ 122.31Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS