Y0075111R670Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075111R670Q9L
JLCPCB Part #
C1463294
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 111.67Ω 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS