Y007510R0000A9L
MFR.Part #
Y007510R0000A9L
JLCPCB Part #
C1462263
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS